Skontaktuj się
+48 509 603 549

O firmie

Działalność naszej firmy skoncentrowana jest na dostarczaniu najlepszych przyrządów do spawania, takich jak centrowniki oraz klamry trójpunktowe. W tym zakresie obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa działające w różnych gałęziach przemysłu.

Oferowane przez nas centrowniki i klamry trójpunktowe należą do najlepszych produktów na rynku i są wybierane przez najbardziej wymagających klientów. To co je wyróżnia to przede wszystkim wysoka jakość, wynikająca z zaawansowanej technologii produkcji, niezawodność i solidność, a także atrakcyjna cena.

Pozycjonery oraz klamry, które znajdą Państwo w naszym katalogu spełniają wszystkie normy jakościowe i techniczne, jakie obowiązują na terenie Polski i całej Europy. Korzystając z usług naszej firmy, mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę, obejmującą profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy wyborze produktów. Chętnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego nasza oferta nieustannie jest uzupełniana o nowe rodzaje przyrządów do spawania.